Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 26.08.2013, 15:04
Co do Sarkiego ,to jak ktos wyzej napisal on zostal przez Kulawika zaglaskany i wmówiono mu ze w tamtej szarej i beznadziejnej druzynie byl najlepszy.Zreszta kazdy tak pisal.

teraz kiedy za Smudy kazdy zapier*ala ile wlezie ,nagle okazalo sie ze Emanuel to leń i ociagacz takich to Smuda nielubi i ze sa w druzynie od niego lepsi ,czas sie obudzic panie Sarki.


co do innych pilkarzy to nie moge wyjsc z podziwu jaki postep zrobil Bunoza,nie do przejscia i te ciagi na bramke
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując