Co do Sarkiego ,to jak ktos wyzej napisal on zostal przez Kulawika zaglaskany i wmówiono mu ze w tamtej szarej i beznadziejnej druzynie byl najlepszy.Zreszta kazdy tak pisal.
teraz kiedy za Smudy kazdy zapier*ala ile wlezie ,nagle okazalo sie ze Emanuel to leń i ociagacz takich to Smuda nielubi

i ze sa w druzynie od niego lepsi ,czas sie obudzic panie Sarki.
co do innych pilkarzy to nie moge wyjsc z podziwu jaki postep zrobil Bunoza,nie do przejscia i te ciagi na bramke
