|
To jest pokłosie debilnych wywodów "ekspertów" z c+ typu: "Był karny bo był kontakt!" Później jeden z drugim się przewraca i w locie robi wszystko żeby czymkolwiek dotknąć obrońcy. Celują w tym zwłaszcza pyry i krawaciarze przyzwyczajeni do przychylności arbitrów. Wstydu przy tym w pucharach robią że szkoda gadać. Sarki pokazał wczoraj ja powinno się grać fer.
A Kazek dobrze wie, że jak będzie grzeczny to później go wykopią.
|