Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 26.08.2013, 14:50
To jest pokłosie debilnych wywodów "ekspertów" z c+ typu: "Był karny bo był kontakt!" Później jeden z drugim się przewraca i w locie robi wszystko żeby czymkolwiek dotknąć obrońcy. Celują w tym zwłaszcza pyry i krawaciarze przyzwyczajeni do przychylności arbitrów. Wstydu przy tym w pucharach robią że szkoda gadać. Sarki pokazał wczoraj ja powinno się grać fer.

A Kazek dobrze wie, że jak będzie grzeczny to później go wykopią.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując