Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 26.08.2013, 14:30
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale najważniejsze choć z trudem przez usta mu przeszło . "Wisła może włączyć się do walki o mistrzostwo" w stolycy już czują co się święci.

Mam nadzieję, że defetyści stawiający przed drużyną cel zajęcia ósmego miejsca pojmą swój minimalizm. Kubica też w tym sezonie uczy się i zbiera doświadczenie . Nasi też niech się tak uczą.
Najlepsza sytuacja w której Ślusarski zrobił jaskółkę w polu karnym . Według Węgrzyna można było podyktować, a nawet powinien być karny , gdyż po jaskółce nastąpił...kontakt fizyczny z Wiślakiem .Dopiero drugi z komentatorów delikatnie mu wytłumaczył , że pier... farmazony.
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 26.08.2013 o godz. 14:48.
Odpowiedz cytując