|
Po takim meczu człowiek od razu ma lepszy humor przez 2 dni, oby tak dalej.
Jak postawa Chrapka,Garguły,Bunozy,Brożka mnie nie zdziwiła, bo Ci panowie już udowadniali w tym sezonie, że są w bardzo dobrej formie, tak zadziwiająca była dla mnie gra Burligi. Nie wiem co się stało z tym chłopakiem, był rewelacyjny, w ogóle razem z Bunozą grali jak prawdziwi nowocześni boczni obrońcy. Nie mogłem uwierzyć, że to ten sam piłkarz, który pokracznie i nieporadnie wywalczył rzut karny z Koroną, ten sam który nie miał nic do zaoferowania z umiejętności czysto piłkarskich w poprzednim sezonie.
Minus tej sytuacji jest tylko jeden. Gdy Burliga dalej tak będzie grał, to młody Stolarski szybko nie podniesie się z ławki, a mówi się o zagranicznych ofertach dla tego zawodnika.
Aktualnie w klubie jest dwóch skrzydłowych, którzy wczoraj z Ostoją byli najsłabsi w drużynie Wisły. Może warto dać szansę Stolarskiemu na jego nominalnej pozycji ?
|