Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 26.08.2013, 13:55
szprotson napisał(a):Wyświetl post
p.s. Co do meczu : kazku wegrzynie, ja juz ....a nie moge Cie sluchać. Własnie zmiażdzyłem powtórke i ....a nie moge co on tam napierdala.
Ale najważniejsze choć z trudem przez usta mu przeszło . "Wisła może włączyć się do walki o mistrzostwo" w stolycy już czują co się święci.

Mam nadzieję, że defetyści stawiający przed drużyną cel zajęcia ósmego miejsca pojmą swój minimalizm. Kubica też w tym sezonie uczy się i zbiera doświadczenie . Nasi też niech się tak uczą.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując