szprotson napisał(a):

|
p.s. Co do meczu : kazku wegrzynie, ja juz ....a nie moge Cie sluchać. Własnie zmiażdzyłem powtórke i ....a nie moge co on tam napierdala.
|
Ale najważniejsze choć z trudem przez usta mu przeszło

. "Wisła może włączyć się do walki o mistrzostwo" w stolycy już czują co się święci.
Mam nadzieję, że defetyści stawiający przed drużyną cel zajęcia ósmego miejsca pojmą swój minimalizm. Kubica też w tym sezonie uczy się i zbiera doświadczenie

. Nasi też niech się tak uczą.