Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23825
Stary 26.08.2013, 13:22
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Kolejny, która zaczyna sypać jak z rękawa hamerykańską retoryką. A może obywatele nie chcą, aby po domach leżały glocki, kbks-y i inne śrutówki bez licencji? Może dom nie jest odpowiednim miejscem na takie zabawki? Miejscem odpowiednim dla broni jest strzelnica.
Czy chcą czy nie chcą powinna być to opinia/zdanie obywatela . Jakby odpowiednie służby działały jak trzeba byłbym przeciwny posiadaniu broni ale że jest jak jest każdy powinien móc swój dom/rodzinę obronić a do tego potrzebna jest bron palna bo taką coraz czesciej posiadaja napastnicy, ewentualnie kiedy jest ich kilku (nawet bez klamek) a domownik sam powinien mieć możliwiość odstraszania. Dla mnie jest to oczywiste.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej