szprotson napisał(a):

szukam sprawdzonej nowej nawigacji do auta, od razu z mapa polski
co polecacie? na allegro sa jakies goclever za 200
|
Ja mam Mio Spirit 670 i jestem bardzo zadowolony. Do tego wgrana Automapa i chodzi elegancko. Kolega ma Mante,czy cos takiego i szajs straszny
Kupowałem na Kościuszki 33 i śmiało Ci mogę gości polecić. To chyba stronka
http://gpsnavi.pl/gpssklep/