Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 26.08.2013, 12:44
.... z tymi hiszpanami,ciapatymi i innymi. Sprawa jest prosta,wszędzie z nimi,tylko nie na C.

Co do meczu,chyba jak każdy w końcu wyszedłem naprawdę zadowolony z tego jak ta gra wyglądała.Wytarliśmy pyrami podłogę i to na błysk.

Głowacki i Bunoza dalej klasa. Do tego dwójki chyba chciał dołączyć Bury i mu się udało,bardzo dobry występ.
Jak dla mnie największym plusem jest Miśkiewicz,który wyciągnął nam dwie kluczowe sytuację.
Pierwszą na początku strzał Teodorczyka-kto wie jakby wtedy mecz się potoczył,gdyby to wpadło. Drugą-z wolnego leszka w 2 połowie co poszedł nie kalkulując na piłkę.
Druga sprawa,że Małecki w końcu zaczyna chyba łapać świeżość i szybkość,bo wyglądał o niebo lepiej....
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 26.08.2013 o godz. 12:48.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując