Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline
#
9283
26.08.2013, 12:21
Kiedyś to rozumiem, bilety były ładne, z hologramem, z lepszego papieru i na każdy mecz w innej tonacji kolorystycznej. Ale teraz?
Edit: żeby czasem nikt nie pisał, że my tak na poważnie z tym kolekcjonowaniem. Chociaż...
Ostatnio edytowane przez Kaan : 26.08.2013 o godz. 15:08.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady.
L.J. Kern
Kaan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaan
Znajdź inne posty napisane przez Kaan