kitsun napisał(a):

|
A ja nie pozdrawiam, bo kozaczku internetowy nikt nie zwrócił mi na meczu uwagi, no chyba, że akurat Ty byłeś tym debilem w koszulce Sharksów, co zaczął się drzeć Łajt Pałer, to akurat oni 3 razy lepiej od Ciebie dopingowali, bo ich szkoliłem tydzień. Brawo geniuszu, a potem tacy jak Ty płaczą, że pisze się o kibicach, że są rasistami.
|
I jak, koledzy zadowoleni? Zrobiłeś na nich wrażenie? Koledze z Azji zdjęcia się udały? Mają Cię teraz pewnie za wielkiego huligana, a o to przecież Ci chodziło...
Co takiemu siedzi w głowie, żeby idąc z kimś na pierwszy mecz przyprowadzać go na młyn?

Ja kumplowi, który coś tam jest ogarnięty, ale nie zna śpiewnika, każę iść na narożnik żeby się uczył, a ten zaprasza stado Hiszpanów

Szkoda, że nikt Ci dobitniej nie wytłumaczył kto powinien pojawiać się u nas na młynie. Nie ma tu znaczenia na ilu meczach byłeś
E: A już Hiszpanie, szczególnie w kwestii ostatnich wydarzeń, to nieporozumienie o.O