Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1526
Stary 26.08.2013, 11:33
Dobry trener potrafi wycisnąc z piłkarzy to co najlepsze. Przecież nie tak dawno wiele dalibyśmy aby pozbyc się Garguły,Bunozy czy Burligi,a teraz to przecież wiodące postacie naszego zespołu.Smuda potrafi pociągnąc za sobą piłkarzy i zarazic ich ambicją,wolą walki oraz w końcu jakimś pomysłem na gre. Nareszcie nie można nikomu zarzucic tego,że nie jest godny reprezentowac koszulki z Białą Gwiazdą - możemy byc dumni z drużyny która nas obecnie reprezentuje i bez wyrzutów sumienia śpiewac "Czy wygrywasz czy nie...". A tym co tu już wyrokują że z pierwszym lepszym zespołem w Europie dostaniemy manto przypomne że dwa miesiące temu prorokowaliście że spadniemy z ligi a Smuda to najgorsze co nas spotkało. Proponuje wam wziąśc na wstrzymanie z wyrokowaniem i przewidywaniem przyszłości a zając się tym czym powinniśmy wszyscy,czyli kibicowaniem naszej ambitnie grającej drużynie w każdym meczu.
Odpowiedz cytując