|
JLB
Offline
|
#110

26.08.2013, 11:10
|
cfa napisał(a): 
No Bunoza chyba czołówka ligowa na tej pozycji, szkoda że prawdopodobnie nie uda się przedłużyc z nim kontraktu.
A to jak się ma inny kolor skóry to nie można przychodzic na młyn ?
|
Nie mozna:

Malvivente napisał(a): 
|
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
|
|
|