JacobCFC napisał(a):

|
Miny wyrafinowanych studentów i panów ze środowiska ą,ę, myślących chyba, że stoją w kolejce do teatru bezcenne, gdy co chwile ktoś bardziej ogarnięty wpychał do kolejki małolatów.
|
Najlepszy widok gdy jeden chłopak kupował bilety dla połowy Osiedla, ciągle ktoś podawał mu karty i zablokował jedną kasę na dobre pół godziny albo i więcej
wygladajacyzzachmury napisał(a):

wyobrażasz sobie zamieszanie kiedy połowa osób stoi w złej kolejce, bo się pomyliła albo nie wie którym wnioskiem co załatwić? (wtedy zamiast w 2 kolejkach - po karte i bilet stoi w w 3 - po złą karte, po dobra karte i po bilet) albo kiedy w jednej kolejce jest 100 osób a w drugiej 3? i laska ci mówi, że nie przedłuży ci ważności karty bo czeka na tych co wyrabiają po raz pierwszy.
przejdź się tam kiedyś i spróbuj otworzyć okna.. a na marginesie to podobno ktoś tam zemdlał....
zresztą można sobie tu pisać, dyskutować, a idę o zakład że przed Legią będzie to samo.
|
Czyli z tego wychodzi, że najlepszym rozwiązaniem byłoby przedłużenie ważności Karty Kibica przez Internet.