hubert.fan napisał(a):

Dlaczego nie było oddzielnych punktów do przedłużania oraz do wyrabiania nowych Kart Kibica ? Nie może być tak, że kibice którzy chcą przedłużyć ważność Karty która zajmuje tylko chwilkę czekają razem z tymi którzy wyrabiają ją po raz pierwszy co przecież zajmuje więcej czasu- przepisywanie danych z karteczek, robienie zdjęcia i drukowanie karty, sprawdzanie itp.
Nie można było otworzyć połowy punktów do przedłużania a połowy do nowych Kart ? Zapewne sprawniej by się to potoczyło i więcej ludzi weszło na mecz ...
|
wyobrażasz sobie zamieszanie kiedy połowa osób stoi w złej kolejce, bo się pomyliła albo nie wie którym wnioskiem co załatwić? (wtedy zamiast w 2 kolejkach - po karte i bilet stoi w w 3 - po złą karte, po dobra karte i po bilet) albo kiedy w jednej kolejce jest 100 osób a w drugiej 3? i laska ci mówi, że nie przedłuży ci ważności karty bo czeka na tych co wyrabiają po raz pierwszy.
przejdź się tam kiedyś i spróbuj otworzyć okna.. a na marginesie to podobno ktoś tam zemdlał....
zresztą można sobie tu pisać, dyskutować, a idę o zakład że przed Legią będzie to samo.