TOMEK 11 napisał(a):

dzisiaj nie było go wcale, a jak był to złapał żółtko i wolniaka przed naszym polem karnym; punkt dla mnie
|
Czy ten wolny nie wynikał z tego, że obrona wsadziła go na mine zamiast wykopać daleko do przodu jak Lech założył presing?