fialo napisał(a):

|
Jeszcze tylko jedna sprawa. Specjalne pozdrowienia (to samo powiedzieliśmy Ci na meczu z kolegami) dla idioty, który przyprowadził swoich kolegów z Erasmusa (stado Hiszpanów z wymalowanymi ryjami i .... Chińczyk) na młyn. Brawo geniuszu, świetny pomysł wybrałeś na błyśnięcie przed swoimi znajomkami, chińczyk powinien sie cieszyć że wraca z całym aparatem bo fotki to na prawo i lewo strzelał.
|
A ja nie pozdrawiam, bo kozaczku internetowy nikt nie zwrócił mi na meczu uwagi, no chyba, że akurat Ty byłeś tym debilem w koszulce Sharksów, co zaczął się drzeć Łajt Pałer, to akurat oni 3 razy lepiej od Ciebie dopingowali, bo ich szkoliłem tydzień. Brawo geniuszu, a potem tacy jak Ty płaczą, że pisze się o kibicach, że są rasistami.
I szukaj mnie częściej, bo na młyn zawsze chodzę, jak z Polakami to na C3, jak nie z Polakami to zwykle bardziej po bokach, by nie rzucać się w oczy.