|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline
|
#104

26.08.2013, 09:10
|
St Yabol napisał(a): 
@WISLAZWE, a gdzie ankieta? 
z dwa dni temu miałem sen z meczem w roli głównej, Wisła wygrywała 2-0, tylko kurde sny powinno sie interpretować odwrotnie i tego się boje
|
uwielbiam swoje sny 
|
|