|
Przed startem ligi wieszczyłem że dziś będzie prezentacja nowego trenera.
Z wielką radością mogę powiedzieć że się myliłem.
Szczerze nie wiem czemu to tak dobrze funkcjonuje, nie powinno ale działa.
Bardzo dużo daje Brożek, kolejny "przegrany".
Do przegranej drużyny dodaliśmy przegranego trenera, zabraliśmy mu wydawało się ważnych zawodników, daliśmy młodych którzy ponoć nie potrafią, doprawiliśmy "przegranym" napastnikiem i jesteśmy w czubie tabeli.
Jak po pierwszych meczach mogłem mówić fart ( Górnik, Korona) tak wczoraj zagraliśmy koncert, z pełną kontrolą tego co się działo...
Nie ogarniam.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|