Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65704
Stary 26.08.2013, 08:46
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Skoro chłopak jest już w Krakowie, to tu jest chyba lepsze miejsce do rozprawiania o Brazylijczyku.



Prawie 15 minut kompilacji jego zagrań. W większości to albo brazylijska Serie B, albo nawet liga stanowa. Chłopak za przeproszeniem d*py nie urywa, ale chyba nie jest też ruchowo upośledzony jak Beto. Ma smykałkę do znajdowania się we właściwym miejscu pola karnego i nawet jako takie pojęcie o wykończeniu, ale tak poza tym to widać, że ta taśma rodziła się w bólach. Materiał na zawodnika wydaje się nawet przyzwoity, teraz pytanie, co można z niego zrobić?

Co do perspektyw gry na teraz, to mnie jakoś nie przekonał, bo Brożek daje Wiśle dużo także poza szesnastką, podczas gdy Brazylijczyk nie wygląda na szczególnie przydatnego w rozegraniu. Z drugiej strony, jeśli nie będzie kosztowny, to lepiej mieć na ławce kogokolwiek umiejącego znaleźć się w polu karnym. To nawet nie chodzi o zastępowanie Brożka, ale będą mecze, gdzie trzeba będzie w końcówce zdobyć decydującą bramkę i dostawienie go do Brożka może okazać się skuteczne.
Dziekujemy Jacku że znalazłeś chwilkę na zaopiniowanie naszego materiału video.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując