Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1516
Stary 26.08.2013, 06:30
Trzeba pohamować zbytni hura-optymizm, ale po wczorajszym meczu można uznać, że na stałe jakiś progres nastąpił. Oby to się nadal rozwijało w dobrym kierunku, to z pozycji szarej myszki będziemy mogli nieźle namieszać w naszej kopanej lidze.

Niesamowicie podoba mi się energia Smudy którą zaraża cały zespół, u niego trzeba być naładowanym jak baterie Energizer, inaczej nie ma sie czego szukać - vide Sarki.

Może z tej mąki będzie jakiś dobry chleb. A co najważniejsze:
Przy takim zaangażowaniu, należy wymagać jeszcze większego w meczu derbowym. I miejmy gorącą nadzieję, że tak będzie i pokażemy dobitnie koleżance zza Błoń gdzie jej miejsce jest, a derby blisko bo tylko 2 kolejki nas dzielą.
Odpowiedz cytując