|
To teraz mam satysfakcje po tym jak broniłem Smudy po przyjsciu na prawde z kadra moze nie najlepiej mu poszło ale z klubami nadal potrafi sobie niezle radzic. W sumie racja, ze w Ratyzbonie i tak by nic nie zdziałał z tymi pilkarzami jakich miał a u Nas przy Nim nawet Gargulec gra na najwyzszym poziomie. Ciekaw jestem teraz miny Tomaszewskiego co zyczył Wisle spadku z uwagi na Smude - pewnie mu teraz głupio
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 26.08.2013 o godz. 00:35.
|