Kurde nie wiem co mnie pokusiło isc na E15 akurat musiał dzisiaj tam byc sektor szkolny i sama dzieciarnia sie zeszła a miałem isc na C5 to w ostatniej chwili zmieniłem zdanie

(nie ma bata nastepnym razem tego błedu nie popełnie). A jednak nie przyniosłem pecha tylko szczescie - to znaczy szczescie nie było potrzebne bo Wisełka zagrała kolejny swietny mecz i zasluzenie wygrała. Nie wiem jak wam ale mi najbardziej podobał sie dzisiaj Miskiewicz był bardzo pewny w bramce i w koncu zaczyna dobrze grac nogami co mnie bardzo cieszy widac, ze treningi mu słuza. I oczywiscie trzeba pochwalic Gargułe kolejny super mecz w jego wykonaniu w koncu widzimy takiego Lukasza jakiego chcielismy zobaczyc. A zachowanie przy bramce dzisiaj swietne - z boku fajnie było widac jak robi zwod i pieknie miesci pilke w siatce jeszcze nie tak dawno wszyscy chcieli aby odszedl a za chwile wszyscy beda chcieli by klub przedluzył z Nim kontrakt
