dzisiejszy mecz to prawdziwy bodziec, piłkarze pokazali ambicje i determinacje, bo już długo mówiło się o tym że z Lechem tylko zwycięstwo, dość remisów i wielkiego pecha i udowodnili to bardzo dobrze. To było to czego najbardziej teraz potrzebowali, kibicowska brać też stanęła na wysokości zadania, ja niestety byłem w pracy i minęło mnie to miłe wydarzenie, ale z relacji kumpli aż się łezka w oku kręciła

)