|
Wisła Kraków podpisała bezterminową umowę partnerską z Limanovią.
„Współpraca z klubami partnerskim wdrażana jest w życie od kilku miesięcy. Miejski Klub Sportowy Limanovia jest kolejnym klubem, z którym podpisujemy umowę w ramach partnerstwa. Współpraca będzie dotyczyła nie tylko wymiany zawodników, ale przede wszystkim dzielenia się umiejętnościami i wiedzą w zakresie szkolenia młodzieży”.
Zobaczymy, jak ta umowa wyglądać będzie w praktyce. Wątpię, żeby w Limanowej grał jakiś ciekawy zawodnik, ale sądzę, że to dobre miejsce, żeby ogrywać naszą młodzież.
|