Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4825
Stary 25.08.2013, 23:22
Wisła Kraków podpisała bezterminową umowę partnerską z Limanovią.

„Współpraca z klubami partnerskim wdrażana jest w życie od kilku miesięcy. Miejski Klub Sportowy Limanovia jest kolejnym klubem, z którym podpisujemy umowę w ramach partnerstwa. Współpraca będzie dotyczyła nie tylko wymiany zawodników, ale przede wszystkim dzielenia się umiejętnościami i wiedzą w zakresie szkolenia młodzieży”.

Zobaczymy, jak ta umowa wyglądać będzie w praktyce. Wątpię, żeby w Limanowej grał jakiś ciekawy zawodnik, ale sądzę, że to dobre miejsce, żeby ogrywać naszą młodzież.
Odpowiedz cytując