Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 25.08.2013, 23:15
Mi też nikt radości nie odbierze, choć wiem, że długa droga przed Wisłą. Takiej gry się nie spodziewałam, gdy przed sezonem obserwowałam "transfery" klubu, również te na ławce trenerskiej Tym bardziej mnie cieszy, że ta gra wygląda przyzwoicie. Mankamenty są i to jest jasne. Ale włączcie sobie jakikolwiek mecz z zeszłego sezonu i porównajcie z dzisiejszym - różnica jest kolosalna.
Odpowiedz cytując