Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów
Offline
#
1
25.08.2013, 22:47
Musze przyznać, że Smuda potrafił poukładać ten zespół i wyciąga z niego nawet więcej niż mogłem przypuszczać przed sezonem. O ile na selekcjonera się nie nadaje to jako trener na naszą ekstraklasę radzi sobie całkiem nieźle.
hiszpan00
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hiszpan00
Znajdź inne posty napisane przez hiszpan00