Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 25.08.2013, 22:36
Mozecie studzic głowy ,ale nie odbierzecie mi tego ze w koncu wrocilem po 3 latach z meczu w pełni radosny i szczesliwy.

Taką Wisle chce ogladać i tak ma wlasnie wygladac zapier*alanie po boisku.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując