Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 25.08.2013, 22:34
Grali naprawdę dobrze, szczególnie w pierwszej połowie, Głowa z Jovanoviciem wyglądają bardzo solidnie, Bunozę ktoś chyba podmienił, inny zupełnie zawodnik. Dobra gra Chrapka nie jest dla mnie zaskoczeniem, zawsze wiedzialem że ten chłopak z czasem będzie coraz bardziej dawał rady. Garguła też fajnie się odbudował. Bez hurraoptymizmu i lecim na Szczecin

Jeszcze tylko jedna sprawa. Specjalne pozdrowienia (to samo powiedzieliśmy Ci na meczu z kolegami) dla idioty, który przyprowadził swoich kolegów z Erasmusa (stado Hiszpanów z wymalowanymi ryjami i .... Chińczyk) na młyn. Brawo geniuszu, świetny pomysł wybrałeś na błyśnięcie przed swoimi znajomkami, chińczyk powinien sie cieszyć że wraca z całym aparatem bo fotki to na prawo i lewo strzelał.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując