|
Warto napisać, że to nie był jednorazowy "wybryk" naszych piłkarzy, oni tak fajnie klepią od początku sezonu. Oprócz Wisły, to w ekstraklasie tylko Śląsk i Lechia tak fajnie rozgrywają piłkę i ją szanują, nie pozwalając na szybki jej odbiór przez rywala. Brawo. Z Pogonią myślę, że będzie dobrze.
|