Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 25.08.2013, 21:54
Warto napisać, że to nie był jednorazowy "wybryk" naszych piłkarzy, oni tak fajnie klepią od początku sezonu. Oprócz Wisły, to w ekstraklasie tylko Śląsk i Lechia tak fajnie rozgrywają piłkę i ją szanują, nie pozwalając na szybki jej odbiór przez rywala. Brawo. Z Pogonią myślę, że będzie dobrze.
Odpowiedz cytując