Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1510
Stary 25.08.2013, 21:42
hmmm mam tez nadzieje, ze ten sezon przokonuje juz kazdego, ze ta druzyna w koncu prezentuje cos i ma to cos czego nie miala przez jakies 2 lata...

@Jach dzieki
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 25.08.2013 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując