Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 25.08.2013, 21:30
a Burliga to jeżdził i jeździł na dupie ,a skad on się wziął w tym polu karnym,to ja naprawde nie wiem ..dobra gra nie spodziewałem się takiej po nim
Odpowiedz cytując