Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 25.08.2013, 21:27
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Innego wyniku niz przekonywujace zwycięstwo trzema, czterema bramkami nie przyjmuje jako możliwy.
Jak tam koledzy co mówili, że to ironia czy jaja sobie robię

Trochę wiecej precyzji i piątka by siadła.

Ale bez podniety, w następnym meczu równie dobrze może być przekonywujące 0:0. Tak, że teraz trochę lodu na głowę.

Tak na szybko.
Taktyki wielkiej nie ma za to walka jest i trochę gry też jest.
Głowacki, ostatnio tak dobrze grał momentami z Marcelo i Cleberem. Nie wiem czy nie życiowa forma (jak utrzyma).
Bunoza to gra na jakejś pozycji czy za wolny elektron robi ? Inna sprawa, że dobrze gra, żeby go ktos jeszcze dośrodkowywać nauczył.
Stjepanovic strasznie dużo widzi. Ale siadł w drugiej połowie.
Brożek lepszy niz przed odejściem, ale nie ma z kim pograć.
Odpowiedz cytując