Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 25.08.2013, 21:15
piotek napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza połowa super, całkowita dominacja. Mam nadzieje, ze cofnięcie się w drugiej części wynikało bardziej z taktyki. No i nie możemy tak wypierniczać piłki na pałę jak robilismy to koło 70 minuty. Brakowało tez czasem spokojnego przetrzymania piłki i rozegrania od tyłu, a zamiast tego widzialiśmy angielską na Pawła.
Co do Kucharskiego to ja... Ja po prostu nie mam pytań, co to jest za ekspert. Najpeirw jako agent (a więc osoba najlepiej poinformowana!) deklaruje, ze Lewy na 100% będzie w lecie w Bayernie, teraz kolejne przewidywania. Na co Fornalik czeka? Brać go do sztabu! Taki fachowiec nie może się nam wymknąć, a ponoć już Hiszpanie go kuszą, żeby zastąpił del Bosque.
To chyba nie ten Kucharski

A Sarki "strus pędziwiatr"
Odpowiedz cytując