Gwiaździsty napisał(a):

|
Przepraszam bardzo, jeśli Mały wg. Ciebie zagrał słaby mecz to chyba na innym meczu byłem. Mały jeździł skrzydłem jak za dawnych lat, kupę zdrowia włożył w mecz i był bardzo produktywny. Jeśli już to Stiepanović robił niebezpieczne jaja w pobliżu naszej bramki. Głowa to poprostu profesor !
|
Mały jest tragiczny, zero pożytku. Robi trochę wiatru ale bez efektu, jak Dubicki kiedyś hehe. Mizeria od początku sezonu.
Ma szczęście, że nie ma kto go zmienić.