Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 25.08.2013, 20:58
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam bardzo, jeśli Mały wg. Ciebie zagrał słaby mecz to chyba na innym meczu byłem. Mały jeździł skrzydłem jak za dawnych lat, kupę zdrowia włożył w mecz i był bardzo produktywny. Jeśli już to Stiepanović robił niebezpieczne jaja w pobliżu naszej bramki. Głowa to poprostu profesor !
Mały jest tragiczny, zero pożytku. Robi trochę wiatru ale bez efektu, jak Dubicki kiedyś hehe. Mizeria od początku sezonu.
Ma szczęście, że nie ma kto go zmienić.
Wściekły byk!
Odpowiedz cytując