tomek100 napisał(a):

|
Sprawdziłem sobie: powtórki meczu dziś o 23.00 i jutro o 08.15.
|
W internecie będzie szansa gdzieś obejrzeć? Jakby ktoś nagrał, to z pewnością pół forum byłoby mu wdzięczne, bo taki mecz chciałoby się obejrzeć jeszcze raz, na spokojnie, szczególnie jak ktoś oglądał z trybun.