Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 25.08.2013, 20:37
Dla Miśkiewicza tylko 7 ? jeśli dobrze oglądałem mecz , to wybronił nam 3-4 setki . To było dla mnie zaskoczenie in plus . Oby tak dalej , a nie zostaniesz drugim Pawełkiem ( a tego się obawiałem ).

Naprawdę można było być dzisiaj dumnym z naszej gry . Wiem że nie będziemy oglądać takiej Wisły co tydzień , bo nie każdy przeciwnik tak motywuje jak Lech , ale na dzisiaj taka Wisła walczy o puchary . Nie będę pompował balonu bo sezon jest długi , ale jak powiedział Smuda : do grudnia musimy się przemęczyć , później przyjdą 3-4 wzmocnienia . Tak męczyć jak dziś to ja mogę się co tydzień .
Odpowiedz cytując