Wyświetl pojedynczy post
MiroPL
Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 25.08.2013, 20:17
Ja sam nie wierzyłem w Smudę ale bardzo się myliłem, według mnie na obecną chwilę nie mógł lepszy trener przyjść do Wisły. Z meczu na mecz Wisła gra coraz lepiej, mamy początek sezonu ale po cichu liczę, że nawet w tym sezonie będą walczyli o mistrza.
Odpowiedz cytując