|
Ja sam nie wierzyłem w Smudę ale bardzo się myliłem, według mnie na obecną chwilę nie mógł lepszy trener przyjść do Wisły. Z meczu na mecz Wisła gra coraz lepiej, mamy początek sezonu ale po cichu liczę, że nawet w tym sezonie będą walczyli o mistrza.
|