Wyświetl pojedynczy post
kane
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 25.08.2013, 20:02
Świetny mecz, nie pamiętam kiedy oglądałem już taki w wykonaniu Wisły. Wielki plus dla całej drużyny. Słabo wypadli tylko Stjepanovic, Małecki i Sarki. Rewelacyjnie Burliga(ofensywnie i defensywanie), Chrapek, Głowacki i Bunoza(te rajdy!harpagan niezły), nieźle Brożek, Garguła, Miśkiewicz i Jovanovic.
Odpowiedz cytując