|
Świetny mecz, nie pamiętam kiedy oglądałem już taki w wykonaniu Wisły. Wielki plus dla całej drużyny. Słabo wypadli tylko Stjepanovic, Małecki i Sarki. Rewelacyjnie Burliga(ofensywnie i defensywanie), Chrapek, Głowacki i Bunoza(te rajdy!harpagan niezły), nieźle Brożek, Garguła, Miśkiewicz i Jovanovic.
|