Jak dla mnie po tym co serwowali piłkarze za późnego Maaskanta, (Moskala nie liczę bo był krótko jak meteor), Probierza czy Kulawika to to jest ekstaza
Miło się ogląda taki mecz. Jest i walka i są dobre piłkarskie momenty. I pomimo relatywnie przeciętnego składu jaki mamy i bez ławki rezerwowych, było naprawdę świetnie. Miałem obawy przed meczem ale Smuda nawet mnie zaskoczył
