Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 25.08.2013, 19:58
Jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne to widać , że Smuda dobrze ich przygotował. Mnie tylko martwi dalsza część sezonu. Trzeba wziąść pod uwagę, że za kilka kolejek mogę się przytrafić jakieś kontuzje itd. i wtedy niestety nasza ławka jest króciutka. Naprawdę, nie wierzyłem , że Smuda odmieni Wisłę tak szybko.
Odpowiedz cytując