|
Jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne to widać , że Smuda dobrze ich przygotował. Mnie tylko martwi dalsza część sezonu. Trzeba wziąść pod uwagę, że za kilka kolejek mogę się przytrafić jakieś kontuzje itd. i wtedy niestety nasza ławka jest króciutka. Naprawdę, nie wierzyłem , że Smuda odmieni Wisłę tak szybko.
|