Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 25.08.2013, 19:56
Super mecz, ale nie popadajmy w euforię, trzeba dograć tą rundę do końca i wtedy przyjdzie czas na oceny.
W meczu z Lechem na pewno na plus Garguła, Bunoza, chociaż obaj opadli z sił w drugiej połowie. Jeszcze lepiej Chrapek i Miśkiewicz- ta interwencja po strzale Ślusarskiego, myślę że jedna z najlepszych w sezonie.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując