Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 25.08.2013, 19:25
Brawo, brawo, brawo! Taka Wisle jak dzis chce ogladac (zwlaszcze w pierwszej polowie). Smuda jest jaki jest ale widac ze wykonuje swietna robote. Krakowska pilka powraca, kij w oko wszystkim pseudo ekspertom (pozdro stanowski) ktorzy przewidywali walke o utrzymanie. Wielki plus za walke na calego i coraz lepsze rozgrywanie akcji. Oby tak dalej.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując