|
Brawo, brawo, brawo! Taka Wisle jak dzis chce ogladac (zwlaszcze w pierwszej polowie). Smuda jest jaki jest ale widac ze wykonuje swietna robote. Krakowska pilka powraca, kij w oko wszystkim pseudo ekspertom (pozdro stanowski) ktorzy przewidywali walke o utrzymanie. Wielki plus za walke na calego i coraz lepsze rozgrywanie akcji. Oby tak dalej.
|