Wyświetl pojedynczy post
majomajo
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 25.08.2013, 19:21
Cieszy wygrana tym bardziej że według mnie Lech i tak zagrał dobry mecz ( oddali dużo strzałów, parę razy Miśkiewicz ratował nam tyłek). Jeśli chodzi o najlepszych z Wisły to byli nimi w tym meczu Burliga, Chrapek, Głowa, i Bunoza na oko odstawał Stjepanovic i Małecki choć ten ostatni i tak będzie potrzebny bo potrafi minąć obronę na boku..
O kolejne mecze jestem jakoś spokojny, styl jaki teraz prezentujemy "chowa" się do stylu z zeszłego sezonu gdzie pkt zdobywaliśmy pojedynczymi zrywami Meliksona albo Ilieva.
Odpowiedz cytując