|
Mamy na papierze słaby skład, ale samym zaangażowaniem i bieganiem można wiele nadrobić ! Oby nie osiedli na laurach (bo zagrali parę meczów dobrych) co często mają piłkarze w zwyczaju. Jak będzie nadal takie zaangażowanie jakie obserwuje od początku rundy, to może być dobre miejsce na jej koniec.
Ostatnio edytowane przez tofik : 25.08.2013 o godz. 19:19.
. .
|