Temat
:
[5 kolejka] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 25 sierpnia, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
marianek001
Junior Member
Od: 09.2006
Offline
#
52
25.08.2013, 14:46
Ciężki meczyk dziś przed nami ale coś czuje że będziemy mieć bardzo korzystny wynik dla naszej Wisełki!!!!
Marian
marianek001
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marianek001
Znajdź inne posty napisane przez marianek001