Karamazow napisał(a):

|
Tego nie kumam czemu są poblokowane karty skoro nie ma na nich nabitych biletów a transakcje anulowano. Jadę kupić bilet i mam nadzieję, że go kupię i kasa z przelewów wróci na konto w tygodniu.
|
Dodzwoniłem się rano do SK - osoba, która odebrała poinformowała mnie, że może być problem z kupnem biletu i najlepiej kontaktować się z kierownikiem kas (bo ponoć właśnie mam zablokowaną kartę kibica)... Potem kolejna osoba dzwoniła i powiedziano mu, że bilety kupi bez problemu.
ps. gdzieś w komentarzach na wislaportal ktoś napisał, że awaria systemu i kasy nieczynne
