Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9270
Stary 25.08.2013, 13:02
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Tego nie kumam czemu są poblokowane karty skoro nie ma na nich nabitych biletów a transakcje anulowano. Jadę kupić bilet i mam nadzieję, że go kupię i kasa z przelewów wróci na konto w tygodniu.
Dodzwoniłem się rano do SK - osoba, która odebrała poinformowała mnie, że może być problem z kupnem biletu i najlepiej kontaktować się z kierownikiem kas (bo ponoć właśnie mam zablokowaną kartę kibica)... Potem kolejna osoba dzwoniła i powiedziano mu, że bilety kupi bez problemu.

ps. gdzieś w komentarzach na wislaportal ktoś napisał, że awaria systemu i kasy nieczynne
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 25.08.2013 o godz. 13:05.
Odpowiedz cytując