Kosa93 napisał(a):

|
z twittera Jakub Podsiadło: Dzisiaj duża frekwencja na R22, ale zgrzyty są - firma PayU obsługująca płatności za bilety przez internet nawala. Przelewy za bilety nie dochodzą do klubu, a kibice mają poblokowane karty i wejście na mecz.
|
Tego nie kumam czemu są poblokowane karty skoro nie ma na nich nabitych biletów a transakcje anulowano. Jadę kupić bilet i mam nadzieję, że go kupię i kasa z przelewów wróci na konto w tygodniu.