Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9269
Stary 25.08.2013, 12:54
Kosa93 napisał(a):Wyświetl post
z twittera Jakub Podsiadło: Dzisiaj duża frekwencja na R22, ale zgrzyty są - firma PayU obsługująca płatności za bilety przez internet nawala. Przelewy za bilety nie dochodzą do klubu, a kibice mają poblokowane karty i wejście na mecz.
Tego nie kumam czemu są poblokowane karty skoro nie ma na nich nabitych biletów a transakcje anulowano. Jadę kupić bilet i mam nadzieję, że go kupię i kasa z przelewów wróci na konto w tygodniu.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując