Tarann napisał(a):

|
Mam pytanko. Ile wcześniej muszę być żeby kumpel mógł wyrobić kartę kibica?
|
2-3 godziny wcześniej.
Do tego dochodzą jakieś problemy z wczorajszym funkcjonowaniem serwisu i są osoby z anulowaną transakcją więc czas czekania może się dodatkowo wydłużyć.