|
Nasz potencjał i Lecha jest na podobnym poziomie. Wisła ma jednak atut własnego boiska i chyba większy głód wygranej (rozkapryszone "gwiazdeczki" Lecha). Jestem przekonany, że wyjdziemy na to spotkanie na pełnej k..wie i walcząc o każdy metr boiska przez 90 minut przyniesie to pożądany efekt. Jak dla mnie ten mecz nie ma faworyta.
|