Wyświetl pojedynczy post
Hegemon
Junior Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 25.08.2013, 10:52
Nasz potencjał i Lecha jest na podobnym poziomie. Wisła ma jednak atut własnego boiska i chyba większy głód wygranej (rozkapryszone "gwiazdeczki" Lecha). Jestem przekonany, że wyjdziemy na to spotkanie na pełnej k..wie i walcząc o każdy metr boiska przez 90 minut przyniesie to pożądany efekt. Jak dla mnie ten mecz nie ma faworyta.
Odpowiedz cytując