|
Może sobie nawet być murowanym faworytem, nie ma to żadnego znaczenia. Wiślacy powinni wyjść pewni własnych umiejętności ze świadomością, że jak zagrają ambitnie i z głową to kuchnie popłyną. A nie licząc, że jak może Lechowi mecz nie wyjdzie to uda się ugrać remis.
|